Obálka audioknihy Zlý pes

Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2024
Série: Šéfinspektor Robert Kett díl 2

VĚŘÍTE NA MÝTICKÉ LEGENDY? NĚKTERÉ VÁS MOHOU I ZABÍT.

Na norfolkském venkově dojde k brutální vraždě mladé ženy, kterou má podle místních obyvatel na svědomí mýtický pes – Černý Ďas.

Jenže podle ran na těle nejde o žádného psa, ale o nelítostného vraha. A šéfinspektor Robert Kett tak opět stojí před dalším temným a zvráceným případem, zatímco bojuje se svým vlastním děsem.

S jeho stále nezvěstnou manželkou a zraněními z posledního případu, které mu způsobují neutuchající bolest, se všechno zdá jako nemožný úkol – nemluvě o starostech s jeho třemi malými dětmi. Ale když vrah udeří podruhé, ještě brutálněji než předtím, Kett se rozhodne čelit absolutnímu zlu a zaplétá se do honu na nejhoršího sériového vraha, kterého kdy Británie spatřila.

Honu na vraha, který možná loví i Ketta samotného...

Užijte si druhý díl oblíbené detektivní série o šéfinspektorovi Robertu Kettovi v podání Martina Stránského.

Audiokniha Zlý pes, autor Alex Smith, čte Martin Stránský.

Série Šéfinspektor Robert Kett

Obálka audioknihy Doručovatelky