Obálka audioknihy Doručovatelky

Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2024
Série: Šéfinspektor Robert Kett díl 1

Nevyřešený případ jeho pohřešované manželky se za ním táhne jako stín.

Detektiv šéfinspektor Robert Kett před výčitkami a svou vlastní neschopností společně s třemi dcerami prchá do Norwiche v naději, že zachrání rozpadající se rodinu.

Útěk před stínem minulosti se ale nekoná. Místo klidu a nového začátku je Robert Kett postaven před další těžký případ. Při rozvážení novin se ztratily dvě malé dívky a vše nasvědčuje tomu, že jde o práci sériového únosce. Hra s časem začíná a v sázce je toho hodně.

Jak Kett ustojí jeden z nejtemnějších případů své kariéry? Bude muset čelit obrovskému zlu, které s ním pořádně otřese. A co víc – případ zmizelých dívek možná pomůže odhalit děsivou pravdu o tom, co se stalo s jeho ženou...

Zaposlouchejte se do hlasu Martina Stránského v prvním dílu mezinárodně úspěšné série krimi thrillerů o šéfinspektorovi Robertu Kettovi.

Audiokniha Doručovatelky, autor Alex Smith, čte Martin Stránský.

Série Šéfinspektor Robert Kett

Obálka audioknihy Doručovatelky