Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 2

Nejhorší děti na světě 2

David Walliams

Délka: 2 h 57 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2020
Série: Nejhorší děti na světě
Typ souboru: MP3
Velikost: 166 MB

Další soubor deseti strašliváckých historek o dětech jako Hladový Hubert, Krutá Klotylda, Hnusná Háta, Mlsný Marcel, Superhvězda Stáza a dalších.

Svět je plný dětí tak hrozných, že na ně jedna audiokniha rozhodně nestačí. Tihle vejlupci jsou ještě mnohem horšejší než tlupa, kterou vám představil první díl. Tak třeba proti Hubertovi je Otesánek hadr. A Stáza nebo Simon tolik touží po slávě a vítězství, že se neštítí ničeho! Věřili byste, že někdo může být tak nemilosrdný, aby chtěl trápit roztomilá koťátka? A co kdyby na vás někdo nachystal vanu plnou slimáků, žížal, pavouků, housenek a švábů? Tahle banda odporníků zkrátka skutečně stojí za to!

„Jiří Lábus s důkladností jemu vlastní pracuje s textem, do přednesu bez váhání promítá své letité zkušenosti s prací pro děti a pochopitelně nezapomíná četbu obohatit škálou různých hlasů pro všechny zúčastněné postavy.“ – naposlech.cz

DAVID WALLIAMS
Britský herec a scénárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká Británie), za kterou se svým kolegou Mattem Lucasem obdržel tři ceny BAFTA a British Comedy Award. V roce 2008 napsal svou první knihu pro děti. Literární kritici jej dnes označují za nového Roalda Dahla a jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Na kontě má vedle titulů, které vydává Tympanum jako audioknihy, například knížky Kluk v sukních, Krysburger, Ďábelská zubařka nebo Příšerná teta.

JIŘÍ LÁBUS
Domácí herecká stálice, jeden z nejvýraznějších českých herců své generace. Ztvárnil mnoho rolí v seriálech i filmech, mezi něž patří například Arabela (1980), Rumburak (1984), Slunce, seno, jahody (1983), Amerika (1994), Zapomenuté světlo (1996), Spiklenci slasti (1996) nebo Muži v říji (2009). Již tři desítky let je hvězdou divadla Ypsilon. Spolu s dlouholetým hereckým partnerem Oldřichem Kaiserem se stali synonymem osobitého humoru, který si diváci oblíbili prostřednictvím televizních pořadů Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta nebo Zeměkoule. Pro Tympanum načetl audioknihy Bajky i nebajky, Tracyho tygr či Straka v říši entropie a vypráví příběhy Davida Walliamse.

Nahrávka vznikla podle knihy Davida Walliamse Nejhorší děti na světě 2 vydané nakladatelstvím Argo v roce 2018. Originally published by HarperCollins Publishers under the title THE WORLD’S WORST CHILDREN 2. Text copyright © David Walliams, 2017. Illustrations copyright © Tony Ross, 2017. Cover lettering of author’s name copyright © Quentin Blake, 2017. Translation © Veronika Volhejnová, 2018. Z anglického originálu The World’s Worst Children 2, vydaného nakladatelstvím HarperCollins Children’s Books v Londýně roku 2017, přeložila Veronika Volhejnová. Čte Jiří Lábus. Hudba Mario Buzzzi. Režie Luboš Koníř. Střih a mastering Jan Bláha. Grafická úprava obalu pro CD Jan Mottl. Technický redaktor Jan Koukal. Odpovědná redaktorka Šárka Jančíková. Vydalo Tympanum, s. r. o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha, v roce 2020.

Audiokniha Nejhorší děti na světě 2 obsahuje pokračování oblíbeného titulu, určeného nejen pro děti a mládež... Autor David Walliams, čte Jiří Lábus.

více

Série Nejhorší děti na světě

Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě
Nejhorší děti na světě
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 2
Nejhorší děti na světě 2
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 3
Nejhorší děti na světě 3

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma