Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě

Nejhorší děti na světě

David Walliams

Délka: 2 h 44 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2020
Série: Nejhorší děti na světě
Typ souboru: MP3
Velikost: 154 MB

Sbírka deseti báječně zlomyslných historek o děsných dětech jako Slinta Sam, Špindíra Štěpka, Všivák Véna, Brečivá Berta nebo Dlouban Dan…

Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na pohovce a koukat na telku. Není divu, že se jí stane ta hrozná věc, o níž se tu snad ani nebudeme zmiňovat! Nebo se Samem, který slintá tak moc, že se na školním výletě dostane do strašného průšvihu! A nezapomeňte ani na Brečivou Bertu, ubulenou holku, která si příšerně vymýšlí! Svými superschopnostmi vás omráčí i Všivák Véna, Špindíra Štěpka či Dlouban Dan. A jaké nadání máte vy?

DAVID WALLIAMS
Britský herec a scénárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká Británie), za kterou se svým kolegou Mattem Lucasem obdržel tři ceny BAFTA a British Comedy Award. V roce 2008 napsal svou první knihu pro děti. Literární kritici jej dnes označují za nového Roalda Dahla a jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Na kontě má vedle titulů, které vydává Tympanum jako audioknihy, například tituly Kluk v sukních, Krysburger, Nejhorší Ďábelská zubařka nebo Příšerná teta.

JIŘÍ LÁBUS
Domácí herecká stálice, jeden z nejvýraznějších českých herců své generace. Ztvárnil mnoho rolí v seriálech i filmu, jmenujme například Arabela; Slunce, seno, jahody; Amerika; Zapomenuté světlo. Již tři desítky let je hvězdou divadla Ypsilon. Spolu s dlouholetým hereckým partnerem Oldřichem Kaiserem se stali synonymem osobitého humoru, který si diváci oblíbili prostřednictvím televizních pořadů Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta nebo Zeměkoule. Pro Tympanum načetl audioknihy Bajky i nebajky, Tracyho tygr, Straka v říši entropie, Babička drsňačka, Pan Smraďoch, Dědečkův velký útěk, Půlnoční gang a další.

Nahrávka vznikla podle knihy Davida Walliamse Nejhorší děti na světě vydané nakladatelstvím Argo v roce 2017. Copyright © 2016 by David Walliams. Z anglického originálu The World´s Worst Children 1 vydaného nakladatelstvím HarperCollins Children’s Books v Londýně roku 2016 přeložila Veronika Volhejnová. Copyright © David Walliams, 2016. Illustrations copyright © Tony Ross, 2016. Cover lettering of author’s name © Quentin Blake, 2010. David Walliams and Tony Ross assert the moral right to be identified as the author and illustrator of this work. Čte Jiří Lábus. Hudba Mario Buzzi. Režie, střih a mastering Luboš Koníř. Ilustrace Tony Ross. Foto autora © Simon Emmett. Grafická úprava obalu pro CD Jan Mottl. Technický redaktor Jan Koukal. Odpovědná redaktorka Šárka Jančíková. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2020.

Audiokniha Nejhorší děti na světě obsahuje deset humorných příběhů, určených nejen pro děti a mládež... Autor David Walliams, čte Jiří Lábus.

více

Série Nejhorší děti na světě

Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě
Nejhorší děti na světě
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 2
Nejhorší děti na světě 2
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 3
Nejhorší děti na světě 3

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma