Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 3

Nejhorší děti na světě 3

David Walliams

Délka: 2 h 59 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Série: Nejhorší děti na světě
Typ souboru: MP3
Velikost: 168 MB

SEBRANKA SÍGRŮ, OTRAVNÝCH OPIČÁKŮ, DRSNÝCH DAREBÁKŮ A PŘÍŠERNÝCH PREVÍTŮ

Nové příšerné historky o příšerných dětech jako Vzteklá Tekla, Manekýn Valentýn, Jedovatý Jošt, Bezohledná Bella a dalších.

Zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. Těšte se na nášup dalších odstrašujících případů jako je neustále vzteklá Tekla, vychloubačný Vítězslav, který se nafukoval tolik, až prasknul, nebo holčička, která se šklebila tak, že jí to zůstalo. A co teprve,
když na scénu vejde panovačná Patricie, jedovatý Jošt nebo Kung-fu Karla? Jste připraveni
na ten mazec?

DAVID WALLIAMS
Britský herec a scénárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká Británie), za kterou se svým kolegou Mattem Lucasem obdržel tři ceny BAFTA a British Comedy Award. V roce 2008 napsal svou první knihu pro děti. Literární kritici jej dnes označují za nového Roalda Dahla a jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Na kontě má vedle titulů, které vydává Tympanum jako audioknihy, například tituly Kluk v sukních, Krysburger, Nejhorší Ďábelská zubařka nebo Příšerná teta.

JIŘÍ LÁBUS
Domácí herecká stálice, jeden z nejvýraznějších českých herců své generace. Ztvárnil mnoho rolí v seriálech i filmech, mezi něž patří například Arabela (1980), Rumburak (1984), Slunce, seno, jahody (1983), Amerika (1994), Zapomenuté světlo (1996), Spiklenci slasti (1996) nebo Muži v říji (2009). Již tři desítky let je hvězdou divadla Ypsilon. Spolu s dlouholetým hereckým partnerem Oldřichem Kaiserem se stali synonymem osobitého humoru, který si diváci oblíbili prostřednictvím televizních pořadů Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta nebo Zeměkoule.

Nahrávka vznikla podle knihy Davida Walliamse Nejhorší děti na světě 3 vydané nakladatelstvím Argo v roce 2019. Originally published by HarperCollins Publishers under the title THE WORLD’S WORST CHILDREN 3. David Walliams and Tony Ross assert the moral right to be identified as the author and illustrator of this work. Text copyright © David Walliams, 2018. Illustrations copyright © Tony Ross, 2018. Cover lettering of author’s name copyright © Quentin Blake, 2010. Z anglického originálu The World’s Worst Children 3, vydaného nakladatelstvím HarperCollins Children’s Books v Londýně roku 2018, přeložila Veronika Volhejnová. Translation © Veronika Volhejnová, 2019. Čte Jiří Lábus. Režie a zvuk Jan Koukal. Technická redakce Klára Melicharová. Hudba Mario Buzzi. Photo of the author © Charlie Clift. Grafická úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o. v roce 2022.

Audiokniha Nejhorší děti na světě 3, autor David Walliams, čte Jiří Lábus.

více

Série Nejhorší děti na světě

Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě
Nejhorší děti na světě
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 2
Nejhorší děti na světě 2
Obálka audioknihy Nejhorší děti na světě 3
Nejhorší děti na světě 3

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma