Obálka audioknihy Němčina nejen do auta

Němčina nejen do auta

Ilona Kostnerová

Vydavatel: Fragment
Vydáno: 2013

Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny. Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se naučíte vytvářet nová slovní spojení. Titul je členěn tematicky a je určen falešným začátečníkům a mírně pokročilým.

Na nahrávce si osvojíte slovní zásobu k 16 základním konverzačním tématům a naučíte se ji používat v běžných větách. První téma obsahuje dvě cvičení, ve kterých si osvojíte základní fráze při představování. Všechna následující témata obsahují vždy pět cvičení:
- v prvním cvičení se německá slovíčka naučíte náležitě vyslovovat,
- ve druhém cvičení se naučíte slovíčkům porozumět,
- ve třetím cvičení si znalost slovíček upevníte a prověříte si získané znalosti,
- ve čtvrtém cvičení se slovíčka naučíte používat ve větách,
- v pátém cvičení si osvojíte další praktické fráze.

Obsah:
1. Představování
2. V restauraci
3. V kavárně
4. V hotelu
5. Cestování autem
6. Při cestování
7. Orientace ve městě
8. V supermarketu
9. V obchodním domě
10. U lékaře
11. Názory
12. Domlouvání termínů
13. Pozvání
14. Povolání
15. Telefonování
16. Aktuálně

Součástí nahrávky je také BONUS - textová podoba frází v souboru PDF (dostupný po stažení audioknihy přes webový prohlížeč do PC).

Němčina nejen do auta - audiokniha obsahuje poslechovou učebnici němčiny s nejčastěji používanými frázemi a slovíčky. Připravila Ilona Kostnerová.