Obálka audioknihy Čas madon

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2023
Série: Čas primadon

Proč někdo ukradl z prodejní galerie nepříliš cenný obraz madony od naivního lidového umělce z 19. století, vyšetřují poručík Jiří Šubrt a jeho kolega. Z banální krádeže se vyklube tajuplný případ, který oba kriminalisty zavede mezi výtvarníky, kunsthistoriky a také do ženského kruhu, který se zbývá i esoterickými disciplínami. Je tedy nasnadě, že Jiří opět zapojí do vyšetřování svou sestru Emu. Oba policisté však záhy zjistí, že podceňovat ženskou duši a soudržnost se nevyplácí. Dámské společenství totiž dokáže pánům policistům pořádně zamotat hlavu a také pocuchat ego...

NAĎA HORÁKOVÁ
Učitelka, spisovatelka, scenáristka. Píše historické romány, detektivky, fejetony a povídky a je spoluautorkou scénářů a námětů 1. a 2. řady televizního seriálu Policie Modrava. Vystudovala humanitní obor na kyjovském gymnáziu a Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor český jazyk a literatura a dějepis. V roce 2023 začala pracovat na své dvacáté třetí knize.

ALEŠ SLANINA
Aleš Slanina vystudoval Konzervatoř Brno hudebně-dramatické oddělení, pokračoval na JAMU, obor muzikálové herectví v ateliéru Ladislava Koláře. V angažmá Městské divadlo Brno byl od 1. srpna 2010, jeho externí spolupráce s divadlem však trvá od roku 2001. Věnuje se také vlastní koncertní činnosti, dabingu, účinkoval v seriálech Četnické humoresky, Černí baroni, Letiště, Kancl aj.

Audiokniha Čas madon, autorka Naďa Horáková, čte Aleš Slanina, režie Ondřej Černý.

Série Čas primadon

Obálka audioknihy Čas primadon