Obálka audioknihy Aktivuj svou angličtinu - Cestování

Délka: 47 min

Vydavatel: ENTER
Vydáno: 2014

Tato nahrávka je určena i všem, kteří s turisty přicházejí do styku. Celkem 300 vět přináší téměř 13 témat zdvořilostních frází - v hotelu, na letišti nebo například při seznamování a pozvání do restaurace. Naleznete zde nejužitečnější fráze a otázky především při cestách k moři. Ale většina vět je univerzálních a dá se použít kdykoliv a kdekoliv. Mezi větami naleznete fráze k nechávání zavazadel v úschovně, objednávání letenek a ubytování, základní nákupy, návštěvu lékaře, stížnosti, objednávání a placení v restauraci, posílání pohledu na poště, ale také cestování autobusem, taxi, vlakem nebo půjčování auta v půjčovně.
Nahrávka je vždy jednou česky a dvakrát anglicky (mluví americký rodilý mluvčí). Součástí je kompletní přepis textů jako soubor PDF, který je dostupný v zip souboru po stažení nahrávky do PC.

K audio učebnici získáte navíc dárek - sleva 500 Kč na jazykové kurzy s lektorem na www.jazykovkaONLINE.cz

K objednávce obdržíte slevový kupon 500 Kč na individuální jazykové studium s lektorem přes Skype nebo telefon, které probíhají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tato forma výuky plně nahrazuje klasickou výuku, neboť s lektorem komunikujete hlasově, můžete se i vidět přes web kameru, sdílíte interaktivní tabuli a navíc si můžete lekci i nahrát nebo vytisknout poznámky.

Aktivuj svou angličtinu - Cestování - audiokniha obsahuje audio učebnici, která je určena všem, kteří cestují, ať už za dovolenou nebo za prací. Autorem je Filip Žalud a tým jazykovkaONLINE.cz.