Anglická gramatika A1, A2

Koupit za 290 Kč Cena včetně DPH

Délka: 6 h 31 min

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 368 MB

Anglická gramatika A1, A2 - výuková audiokniha pro začátečníky a mírně pokročilé. V jednadvaceti lekcích si procvičíte číslovky, sloveso být, zájmena, předložky, věty v přítomném čase prostém a průběhovém, způsobová slovesa, neurčitá zájmena, určování množství, přídavná jména a základy minulého času. Autor: Tomáš Dvořáček.

Součástí nahrávky jsou také skripta (dostupná po stažení audioknihy z poličky pouze ve webovém prohlížeči).

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1800 slovíček a procvičovacích vět.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Prvně se u každé lekce seznamte se slovíčky (lekce 1 a 2). Dále máte k dispozici stručné vysvětlení gramatiky dané lekce. Jedná se opravdu o nejzákladnější pravidla, ve kterékoli jazykové učebnici najdete podrobnější vysvětlení včetně výjimek. Poté přejděte na věty. U každého bloku platí, že jakmile zvládnete poslech z angličtiny do češtiny (lekce 3), přecházíte na překlad z češtiny do angličtiny (lekce 4). Jakmile budete zvládat překládat věty z angličtiny do češtiny (lekce 5) v časové pauze před českým překladem, tak jste vyhráli. Navíc máte k dispozici i anglický poslech (lekce6), kde se setkáte se sekvencí pouze anglických vět, kterým byste měli bez problému rozumět.

Na www.poslechovaanglictina.cz máte k dispozici skripta, kde najdete seznamy stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat a pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem.

více

Série Jazyková úroveň A1

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma