Obálka audioknihy Anglická gramatika B1

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2018
Série: Jazyková úroveň B1

Součástí nahrávky jsou také skripta (dostupná po stažení audioknihy z poličky pouze ve webovém prohlížeči).

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Prvně se u každé lekce seznamte se slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici stručné vysvětlení gramatiky dané lekce. Jedná se opravdu o nejzákladnější pravidla, ve kterékoli jazykové učebnici najdete podrobnější vysvětlení včetně výjimek. Poté přejděte na věty. U každého bloku platí, že jakmile zvládnete poslech z angličtiny do češtiny (stopa 3), přecházíte na překlad z češtiny do angličtiny (stopa 4). Jakmile budete zvládat překládat věty z angličtiny do češtiny (stopa 5) v časové pauze před českým překladem, tak jste vyhráli. Navíc máte k dispozici i anglický poslech (stopa 6), kde se setkáte se sekvencí pouze anglických vět, kterým byste měli bez problému rozumět.

Ve skriptech, které si můžete stáhnout také na na www.poslechovaanglictina.cz, najdete návod na to, jak s kurzem co nejefektivněji pracovat, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat a pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem.

Anglická gramatika B1 - výuková audiokniha pro mírně a středně pokročilé, v které si zopakujete a rozšíříte znalosti v používání přítomných, minulých i budoucích časů, složitějších předložek, zájmen, podmiňovacího způsobu, infinitivu a dalších témat. Autor Tomáš Dvořáček.

Série Jazyková úroveň B1

Obálka audioknihy 20000 Leagues Under The Sea