Síla pozitivního jednání

Délka: 5 h 25 min
Interpret: David Viktora
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 306 MB

Audiokniha Síla pozitivního jednání pojednává o jednoduchém umění pozitivna. Napsal Napoleon Hill. Čte David Viktora.

„Lidé, kteří jednají pozitivně, dosahují lepších výsledků.”

Svět kolem nás se totiž zlepšuje prostě jen tím, že jednáme pozitivně. Z tohoto jednání nám může plynout okamžitý prospěch od lepšího zdraví, otevřené mysli až po harmonii ve vztazích. Audiokniha významného autora motivačních knih Napoleona Hilla, načtená hlasem Davida Viktory, vám tak může sloužit jako vstupní brána ke kvalitnějšímu, a hlavně pozitivnějšímu životu.

Copyright © 2011, 2017 by The Napoleon Hill Foundation
Překlad © Eva Zahradníčková

NAPOLEON HILL:
Byl jedním z prvních amerických autorů, který se aktivně věnoval literatuře osobního rozvoje. Hill prozkoumával hlavně sílu osobních přesvědčení a jakou roli hraje v osobním úspěchu. Jeho kariéra spisovatele žánru osobního růstu začala, když ještě jako reportér, ve snaze odhalit a publikovat vzorec na úspěch, provedl rozhovory s více než 500 úspěšnými muži a ženami.

„Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout.”

DAVID VIKTORA:
David Viktora se narodil v Ostravě, odkud se v roce 1973 přestěhoval s rodiči do Brna, kde absolvoval základní školu a gymnázium. Jeden rok působil jako elév v Jihlavském divadle a následující čtyři roky pak studoval na divadelní fakultě JAMU. V roce 1990 přijal angažmá do činohry Národního divadla Moravskoslezského v Ostravě, kde za dobu svého působení nastudoval pěknou řádku rolí, jako je například Des Grieuxe (Manon Lescaut), Bilbo Pytlík (Hobit aneb Cesta za pokladem), Augiáš (Herkules a Augiášův chlév), McMurphy (Přelet nad kukaččím hnízdem), Jindřich IV. (Královna Margot), Boleslav (Krvavé křtiny aneb Drahomíra a její synové) a další. Kromě divadelních rolí se už věnoval také televizním filmům, pohádkám a dabingu. V současnosti rovněž načítá audioknihy.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma