Kane a Abel

Délka: 20 h 41 min
Interpret: Jan Šťastný
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.17 GB

Audiokniha Kane a Abel. Autor Jeffrey Aarcher, čte Jan Šťastný.

JEDNU VĚC MAJÍ SPOLEČNOU... NENÁVIST.

Fascinující příběh popisující tři generace a více než 60 let životů ambiciózních, mocných a bezohledných mužů soupeřících o úspěch a triumf, kterého může dosáhnout pouze jeden z nich.

William Lowell Kane a Abel Rosnovski – jeden syn bostonského milionáře, druhý chudý polský přistěhovalec – se narodili ve stejný den na opačných koncích světa a jejich životní cesty se zkříží při nelítostném boji o bohatství.

Knihy Kane a Abel se celosvětově prodalo více než 33 milionů výtisků. Přečtěte si komentář autora Jeffreyho Archera k tomuto speciálnímu vydání u příležitosti 30. výročí titulu:

„Kane a Abel byl průlomem v mé spisovatelské kariéře a dodnes zůstává mým nejpopulárnějším dílem. Proto jsem se 30 let po jeho vydání rozhodl jej přepsat, nebo lépe řečeno přepracovat, protože navzdory tomu, že byly provedeny značné revize, děj zůstává beze změny. Doufám, že předchozí čtenáři ocení toto pamětní vydání a že noví čtenáři si užijí své první setkání s Williamem Lowellem Kanem a Abelem Rosnovskim."

JEFFREY ARCHER
Britský autor bestsellerů a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer již plně věnuje psaní. Jeho dílo vyšlo ve více než 97 zemích. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná Cliftonova kronika a jeho proslulý román Kane a Abel, který obsadil první příčku na žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal vysoce oceňovanou knižní sérii Vězeňské deníky – „Peklo", „Očistec" a „Ráj" –, inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma