Florentýna

Jeffrey Archer

Délka: 18 h 49 min
Interpret: Jan Šťastný
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Kane a Abel
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.06 GB

Jejím otcem není nikdo jiný než Abel Rosnowski, polský přistěhovalec, se kterým se čtenáři mohli seznámit v Archerově předchozí knize Kane a Abel. Když se Abel dozví, že se Florentýna zamilovala do Richarda – syna Abelova úhlavního nepřítele, bohatého bankovního magnáta Williama Kana – je zásadně proti.

Florentýna si jde ovšem za svým a i přes otcův nesouhlas se za Richarda provdá. Teď se musí postavit na vlastní nohy. Vybuduje síť maloobchodních prodejen, prosadí se ve společnosti a začne koketovat s vysokou politikou. Čeká ji však ještě celá řada překážek – osobní problémy, politické intriky i nečekané životní ztráty. Podaří se jí proměnit své sny ve skutečnost? A za jakou cenu?

Florentýna je napínavým pokračováním úspěšného bestselleru Kane a Abel.

JEFFREY ARCHER
Britský autor bestsellerů a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer již plně věnuje psaní. Jeho dílo vyšlo ve více než 97 zemích. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná Cliftonova kronika a jeho proslulý román Kane a Abel, který obsadil první příčku na žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal vysoce oceňovanou knižní sérii Vězeňské deníky – „Peklo", „Očistec" a „Ráj" –, inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

Florentýna Rosnowská je ambiciózní žena s pevnou vůlí a velkým životním snem – stát se první prezidentkou Spojených států.

více

Série Kane a Abel

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky