Obálka audioknihy Vysoká škola sebemotivace

Interpret: Ivo Toman
Vydavatel: TAXUS International
Vydáno: 2020

Všichni máme své sny, přání a cíle. Chceme jich dosáhnout a také chceme znát postupy a metody, které nám s tím pomohou. Ty postupy jsou fyzické a mentální (myšlenkové). V této přednášce se Ivo Toman zabývá myšlenkovými postupy, které nejsou založené na ezoterice. Všichni je známe. Většinou nad nimi ani neuvažujeme.

Určitě vám něco říkají pojmy jako modlitby, meditace, afirmace nebo vizualizace. Ty jsou ale podle Iva Tomana něco jako mateřská, základní nebo střední škola. Co je ta vysoká škola osobního rozvoje mentálních postupů? Co vede k úspěchu více než modlitby, meditace a vizualizace? To se dozvíte v tomto kurzu.

K sebemotivaci používáme různé myšlenkové postupy. Ty nejčastěji používané jsou založené na víře. Jsou však překvapivě málo účinné. V tomto kurzu se dovíte proč. Ivo Toman vám vysvětlí, co vede k úspěchu více než modlitby, meditace a vizualizace.

V testu mentality úspěchu poznáte, že špičkový osobní rozvoj není líbivý, zato je účinný.
Naučíte se techniky, které vytvářejí trvalé a kladné změny v životě. Ivo Toman vám ukáže postupy ověřené na desítkách tisíc lidí, kteří prošli jeho školeními. S kurzem Vysoká škola sebemotivace - Tajemství úspěšného myšlení si zjednodušíte svůj život. Budete úspěšnější a šťastnější.

Obsah:
1. Úvod - Vysoká škola sebemotivace
2. Psychokybernetika
3. Modlitby a meditace
4. Afirmace a vizualizac
5. Test mentality úspěchu
6. Doublethink - vyšší level vizualizace
7. Dvě cesty na snížení stresu
8. Správná samomluva
9. Vysvětlovací styl
10. Bonus 1 - První milion
11. Bonus 2 - Zdraví
12. Závěr - Vysoká škola sebemotivace

Vysoká škola sebemotivace: Tajemství úspěšného myšlení - přednáška Iva Tomana.