Osudy dobrého vojáka Švejka (13 & 14)

Délka: 2 h 27 min
Interpret: Arnošt Goldflam
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2011
Typ souboru: MP3
Velikost: 138 MB

Osudy dobrého vojáka Švejka – nejslavnější humoristický román, jehož autorem je Jaroslav Hašek, do podoby audioknihy výborně načetl Arnošt Goldflam.

Osudy dobrého vojáka Švejka #13-14

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.
Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček.

Originální a neopakovatelný přednes Arnošta Goldflama nás provází dalšími Švejkovými osudy. Vojenský vlak veze Švejka a jeho batalion do Budapešti. Na cestě přes Uhry neberou konce útrapy žrouta Balouna, který sní proviant pro svého velitele. Vojenskou kariéru snaživého kadeta Bieglera zhatí průjem, úplavice a cholerové bacily.

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

více

Série Osudy dobrého vojáka Švejka

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma