Obálka audioknihy Konec

Vydavatel: Ova Audio
Vydáno: 2021

MRAZIVÝ YOUNG ADULT ROMÁN ODEHRÁVAJÍCÍ SE V POSLEDNÍCH DNECH PŘED KONCEM SVĚTA

Konec světa přijde za pár týdnů, jak naložíš se svým časem? K Zemi se řítí obří kometa Foxworth a lidstvo se dozvědělo přesné datum svého konce.

Co si počít se zbytkem svého života? S touto otázkou se potýkají hlavní hrdinové úspěšného mrazivého románu Konec švédského spisovatele Matse Stranberga.

Dny plynou jeden za druhým, jako by se nic nedělo, pomalu přitom ale směřují k definitivnímu konci. Osudy Simona a Lucindy spojí tragédie, se kterou se musí vypořádat a která postupně přerůstá v jejich společnou posedlost.

Podaří se jim získat vytoužené odpovědi? Dokáží najít smysl života, který se už počítá už jen na dny a hodiny?

Nebe zbělá a oceány se vypaří 16. září, přesně ve 4.12 ráno…

Audiokniha Konec obsahuje sci-fi příběh od švédského autora Matse Strandberga. Čte Jakub Burýšek a Sára Erlebachová. Režie Vladan Hýl, hudba Michal Sedláček.