Obálka audioknihy Závod o lásku

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Nestárnoucí romantické příběhy Barbary Cartlandové

Vášeň pro koně, krásná Angličanka a bohatý Američan. Jak dopadne tento závod o lásku?

Alita Langová žije v domě svého strýce, vévody Lionela, spolu s jeho ženou a krásnou dcerou Hermionou. Alita je odstrkovaná a zanedbávaná, takže její jedinou útěchou se stanou koně. Ty chce teď ale odkoupit pohledný a bohatý Američan Clint Wilbur, který se stal majitelem sousedního panství...

Na jedné ze svých vyjížděk Clint potkává právě Alitu a obdivuje její jezdecké umění. Alita mu na přání svého strýce zatají své skutečné jméno i původ. Clint si ji přesto velmi oblíbí a požádá ji, aby mu pomohla s přestavbou stájí na jeho panství, a dokonce aby předvedla jeho přátelům krasojízdu na svém milovaném koni Flamingovi.

Alita se na vystoupení převlékne do nádherných šatů a poprvé opravdu vynikne její krása. Dokážou Alita a Clint překonat všechny překážky, které jim stojí v cestě za společným štěstím?

Barbara Cartlandová (1901–2000) byla anglická spisovatelka převážně historických milostných románů. Pocházela ze slavné britské aristokratické rodiny. Je autorkou více než 700 knih a některé zdroje odhadují počet prodaných výtisků na více než jednu miliardu, je proto řazena mezi nejplodnější a komerčně nejúspěšnější spisovatele 20. století. Její romantické příběhy plné lásky a napětí z prostředí starobylých sídel anglické šlechty si získaly srdce mnoha čtenářů po celém světě.

Audiokniha Závod o lásku - nestárnoucí romantický příběh Barbary Cartlandové čte Sára Erlebachová.

Série Nestárnoucí romantické příběhy Barbary Cartlandové

Obálka audioknihy Ráj na zemi