Pohádky mého života

Délka: 6 h 3 min
Interpret: Annie D. Fox
Vydavatel: ADRI
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 341 MB

Pohádky mého života - audiokniha obsahuje poutavé příběhy Annie o znovunalezení její síly a cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé sebevědomé a úspěšné ženě. Autorka a interpretka Annie D. Fox.

Nic se neděje náhodou. Každý vztah, který v životě zažíváme, má hlubší význam. My jsme v něm proto, abychom se posunuli ve svém vývoji. Lekce, kterými procházíme, jsme si sami vybrali a všichni v našich životech hrají roli, o kterou jsme je požádali. Kniha vypráví příběhy, jak lze transformovat tendence k určitému způsobu jednání a tím změnit celé naše životy.

Annie D. Fox
Pseudonym Annie D. Fox, vlastním jménem Anna Dzurenda, nar. 1963, vyrůstala v Košicích a od dětství se věnovala sportovní gymnastice. Po přestěhování do Prahy ji cesta zavedla k vrcholové atletice a poté modernímu tanci. Po vysoké škole začala podnikat a poprvé se vdala. Její první manželství trvalo rok, druhé čtyři roky a třetí prožívá šťastně už 16 let. Se svým manželem vlastní firmu We are smart spaces. S golfem, jejím milovaným a osudovým sportem, se seznámila až ve svých 38 letech. Je 4-násobnou Mistryní České republiky a na Mistrovství Evropy v roce 2017 se umístila na 12. místě. Jejím koníčkem je zájem o tajuplné stránky Života, o dokonalou
organizaci celého mystéria lidského Bytí.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma