Obálka audioknihy Aforkalypsa

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021
Série: Aforkalypsa

Humoristický fantasy román ze sarkastické dílny Jakuba Boudy, kde barbar Conan hraje až druhé housle. Svět, ve kterém řinčení mečů, doplňuje hučení metaných ohnivých koulí a rachot blesků, zatímco ti co nebojují, kouří zakázaný herb rostoucí v horách. Schyluje se k válce o trůn, ve které budou housle až poslední místo, kam vás kopnou. První úžasný příběh Rumblitze a jeho party. Ponořte se do světa šílených mágů, krutých válečníků a Yettiů. Prožijte AFORkalypsu s nimi.

Jakub Bouda o sobě:
„Textař, "zpěvák" a spisovatel. To je asi tak ve zkratce vše, čím se v životě zabývám, nad rámec běžných radostí, jako je péče o rodinu či docházka do zaměstnání. Táta vždycky říkal, dělej to pořádně nebo se na to vyser. Jsem hodný syn a poslechl jsem. Důležité věci dělám pořádně a na zbytek... však vy víte!“

Aforkalypsa - humoristický fantasy román od autora Jakuba Boudy. Čte Martin Čevora.

Série Aforkalypsa

Obálka audioknihy Aforkalypsa
Aforkalypsa
Obálka audioknihy Záhadný grimoár
Záhadný grimoár
Obálka audioknihy Zdrhej, poutníče!
Zdrhej, poutníče!
Obálka audioknihy Horší než oni