Obálka audioknihy Věštba numerologickými kostkami

Interpret: Eva Kalivodová Štichová
Vydavatel: Eva Kalivodová Štichová
Vydáno: 2020

Máte otázky, na které byste rádi znali odpověď? Chcete vědět, co máte nyní řešit, co se skrývá za Vaším neúspěchem? K věštění potřebujete pouze dvě desetimístné kostky a své otázky. Prostřednictvím numerologie, konkrétně pomocí vibračních vlivů jednotlivých číslic, Vám kostky spolehlivě zodpoví otázky týkající se rodiny, vztahů, zaměstnání, zdraví nebo financí. Nyní Vám představím praktickou, jednoduchou metodu, kterou můžete využít kdykoliv. Nahrávka obsahuje všechny potřebné informace k věštění s příklady výpočtů, podrobnými postupy taky otázky a odpovědi v závěru.

EVA KALIVODOVÁ ŠTICHOVÁ
Od dětství se věnuje mluvenému slovu. Studovala konzervatoř J. Ježka obor dramatický, Akademii J.A. Komenského obor sociálně masová komunikace. Věnuje se komunikaci, osobnostnímu rozvoji. Založila esoterickou škola Akademie Křídla Andělská, kde vyučuje, pořádá přednášky, kurzy, workshopy. Vystupovala v show J. Krause, ve Snídani s Novou, pracuje s lidmi pro lidi.

Audiokniha Věštba numerologickými kostkami. Autorkou je Iva Hučková. Čte Eva Kalivodová Štichová.