Pískací kornoutek

Koupit za 199 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 13 min
Interpret: Pavel Zedníček
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 69 MB

LEGENDÁRNÍ POHÁDKY PRO NEJMENŠÍ LIDIČKY

Nejmilovanější dětská kniha plná pohádek a bajek pro nejmenší děti, které vás pobaví a zahřejí na duši. Dozvíte se, jak se polekali dva malí kňourci, jak malý lvíček nechtěl spát, že slepička je chytrák, proč hledá medvěd po lese ozvěnu a jak se může stát, že se z hada stane mašinka. A věděli jste, že beran může být menší než beránek, rybička může být povídavá, želvička zvě-davá, že sluníčko je vlastně beruška, zajíček obr a oslík ani trochu není oslík? Takové a mnohé další veselé příběhy najdete v milé, vtipné i poetické knížce plné zvířátek a zábavných příhod, které se nikdy neomrzí.

JIŘÍ KAHOUN
Jiří Kahoun (1942 – 2017) byl český spisovatel, autor desítek knih pro děti. Vystudoval umě-lecké zpracování kovů a dlouho se věnoval kreslení. Na poli dětské literatury debutoval až ve dvaačtyřiceti letech knížkou Pískací kornoutek a večerníčkem Příhody včelích medvídků, který vyšel také knižně. Mezi jeho nejznámější knížky patří také Zvířátka z Malinové paseky či Ze zahrádky do zahrádky. Pro starší čtenáře napsal knihy Školník Kulda je jednička nebo Moucha roku. V roce 2013 obdržel Zlatou stuhu za celoživotní dílo.

PAVEL ZEDNÍČEK
Český herec, moderátor, bavič a dabér. Studoval herectví na brněnské JAMU a působil v řadě divadel, nyní působí v divadle Kalich. Proslavil se například rolí v seriálu Chobotnice z II. pa-tra či Sanitka a ve filmech Holka na zabití nebo Lotrando a Zubejda. Nejnověji jej můžeme sledovat například v seriálech Einstein - případy nesnesitelného génia nebo Četníci z Luhačo-vic. Svůj hlas propůjčil mimo jiné i večerníčku Příběhy včelích medvídků podle předlohy od Jiřího Kahouna.

Nahrávka vznikla podle knihy Jiřího Kahouna Pískací kornoutek, vydané nakladatelstvím Albatros Media a. s. 2013. Text copyright © Jiří Kahoun, 1984. Čte Pavel Zedníček. Režie, zvuk Vojtěch Machálek. Hudba Jan Šikl. Vyrobilo studio Soundguru. Ilustrace © Miloslav Jágr. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.

Audiokniha Pískací kornoutek obsahuje pohádky Jiřího Kahouna. Čte Pavel Zedníček.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma