Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Všude kolem černý les

Všude kolem černý les

Ruth Ware

Délka: 10 h 46 min
Interpret: Simona Postlerová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2016
Typ souboru: MP3
Velikost: 607 MB

ROZLUČKU PŘED SVATBOU…
Leonora, spisovatelka úspěšných detektivek, žije sama celkem spokojeným životem v Londýně až do dne, kdy dostane nečekané pozvání na předsvatební rozlučkový víkend své bývalé kamarádky Clare, kterou deset let neviděla. Leonora po dlouhém váhání pozvání přijme a ocitá se s hrstkou dalších lidí – s většinou z nich má společné pouze to, že se znají s Clare – v extravagantním skleněném domě kdesi na anglickém venkově. Zanedlouho se začnou dít podivné věci. V Leonoře vzrůstá napětí a spolu s další přítelkyní se rozhodnou, že se hned ráno vrátí do Londýna. Jenže v noci dojde k osudné události…
…NAVŠTÍVÍ SMRT
Leonora se probudí s těžkým zraněním v nemocnici – a dozvídá se o vraždě. Její pokoj hlídá policie: chrání ji před někým, nebo ji hlídají jako vězně? Aby mohla odpovědět, musí si vzpomenout, co se vlastně během víkendu přihodilo. Dokáže se oprostit od pocitu viny a odhalit skutečné motivy a skutečného vraha? Najde odvahu, aby se svěřila s tajemstvím, které dosud nechala pohřbeno v minulosti?

Ruth Ware vyrostla v Lewes, v Sussexu, na jižním pobřeží Anglie. Po ukončení studií na Manchester University se usadila v Paříži a poté se přestěhovala do Severního Londýna. Pracovala jako servírka, prodavačka knih, učitelka angličitiny a tisková mluvčí. Je vdaná a má dvě děti. Všude kolem černý les je jejím prvním thrillerem, který si ihned po svém vydání získal velikou oblibu čtenářů a dostal se mezi nejúspěšnější debuty v tomto žánru.

Simona Postlerová (*1964, Plzeň) je dcerou Alexandra Postlera st., herce a režiséra, a Jany Postlerové, jazykové poradkyně. Po gymnáziu absolvovala studia herectví na DAMU a již během studia hostovala v Národním divadle, kde v roce 1987 získala stálé angažmá. Od roku 1992 je členkou Divadla Na Vinohradech. Příležitost získala také v divadle Ungelt a v Karlínském divadle. Hrála v mnoha televizních seriálech a inscenacích a věnuje se také dabingu a načítání audioknih. Herectvím se zabývá i bratr Alexandr. S manželem Zdeňkem Hráškem, kytaristou, má dvě děti – dceru Janu Magdalenu a syna Damiána.

Copyright © Ruth Ware, 2015
First published as In a Dark, Dark Wood by Harvill Secker
Audiokniha vyšla ve spolupráci s nakladatelstvím Leda.
Výtvarný návrh s využitím fotografií:
©SAMphotostock.cz/Jaffarali
©POND5.com/prophotostockgmail
Translation © Vlasta Hesounová, 2016

Všude kolem černý les - audiokniha obsahuje thriller, jehož autorkou je Ruth Ware. Čte Simona Postlerová. Režie Jakub Tabery, mistr zvuku Jan Kacian.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma