Obálka audioknihy Vianoce s opicou Škoricou

Interpret: Zuzana Porubjaková
Vydavatel: Fortuna Libri, Wisteria Books
Vydáno: 2023

Poznáte opicu Škoricu? No pravdaže! Je to tá rozprávková opička, ktorá sa svojim kamarátom Jurkovi, Paľkovi a Emke v predchádzajúcich knižkách postarala o nejedno veselé i napínavé dobrodružstvo. Naša malá nezbednica totiž dokáže kúzliť. Veru tak. A nie vždy sa jej to čarovanie podarí, takže s ňou nikdy nie je nuda. Opica Škorica vám aj v tejto vianočnej audioknižke predvedie naozaj nečakané kúsky. No pozor! Jej príbehy nemôžete počúvať tajne! Prezradí vás totiž hlasný smiech.

Kompletnú neskrátenú knižku veselo a s rodičovskou chuťou čítajú Zuzana Porubjaková a Juraj Kemka. Oboch interpretov poznáte nielen z Divadla ASTORKA Korzo ´90, ale aj z filmu a televízie. Obaja obľubujú prácu pre deti a prepožičali svoje hlasy mnohým rozprávkovým postavičkám. Načítali tiež mnohé audioknihy pre deti i dospelých.

Audiokniha Vianove s opicou Škoricou - autor Peter Stoličný.