Obálka audioknihy ...k české národní povaze

...k české národní povaze

Zdeněk Mahler

Délka: 58 min
Interpret: Zdeněk Mahler
Vydavatel: Galén
Vydáno: 2018

Promyšlené a přesvědčivé úvahy o tom, proč je povaha naše a celého národa právě taková, jaká je. Nahrávka vznikla před šestadvaceti lety, ale promlouvá také k dnešku. Svět se mezitím zmenšil a zrychlil, základní kameny naší civilizace, jako jsou kritické myšlení, pracovitost, vzdělání, odvaha a pomoc bližnímu, jsou však stále platné.

Mahlerova esej, vkusně a kultivovaně prezentovaná samotným autorem, nabízí mnoho impulsů k přemýšlení, podněty k sebereflexi a k hlubším úvahám o sobě samém i o lidech a světě kolem nás.

K české národní povaze - audiokniha obsahuje hodinové zamyšlení známého spisovatele a publicisty o tom, jaké jsou a nejsou rysy naší národní povahy. Autor: Zdeněk Mahler. Čte: Zdeněk Mahler.