Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy S potížemi je jedna potíž

S potížemi je jedna potíž

Ben Horowitz

Délka: 8 h 41 min
Interpret: Jan Faltýnek
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 490 MB

Potíž není dávat si velké cíle

Potíž je propouštět lidi, když se nedaří. Potíž není mít velké sny, ale probudit se uprostřed noci se studeným potem na zádech, když se náš sen promění v noční můru. S potížemi je potíž.

Spousta lidí je nadšená, když vypráví o plánech na založení vlastní firmy, podnikání. Ale jenom Ben Horowitz je až brutálně upřímný v tom, jak vlastně neskutečně těžké to je. V audioknize S potížemi je jedna potíž autor odhaluje, jak opravdu těžké je vše spojené s podnikáním. A říká to pěkně na rovinu.

Audiokniha vtipně a výstižně provází čtenáře fascinující kariérou autora. Dozvíte se to, co nám ve škole neřeknou. Poradí, co s problémy, na které nás opravdu nikde předem nepřipraví. Autor tvrdí, že ve školách se o problémech můžete bavit, ale vlastně nikdo neřekne jak na ně. Protože tyto problémy nemají univerzální řešení, jak je vyřešit. V knize najdete rady, jak si nastavit firemní kulturu. Co dělat, když se z chytrých lidí stanou špatní zaměstnanci. Jak zvládnout psychický tlak, pokud na vás spoléhá celá společnost. Znáte nejdůležitější pravidla podnikání? Žádná neexistují!

Náš tip
Pokud se tedy třeba chystáte založit svůj podnik a už jste slyšeli knihu Restart, tato audiokniha by mohla být dalším krokem k úspěchu a novým kouskem ve vaší virtuální poličce.

O knize řekli:
„Benova zkušenost a odbornost z něj dělají pro ty, co se zajímají o zakládání, růst nebo řízení velkých firem jednoho z nejdůležitějších lídrů. Tato kniha je neskutečně cenný zdroj informací, zároveň je napsaná velmi vtipně a bystře.“
— Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku
„Benova kniha se skvěle čte. Je v ní spousta nepříjemných pravd z podnikání a rad jak vést firmu. Je to také inspirativní příběh obchodního znovuzrození díky čiré vůli autora.“
— Larry Page, spoluzakladatel Googlu

Audiokniha S potížemi je jedna potíž: Problémy nemají univerzální řešení. Autor Ben Horowitz, čte Jan Faltýnek.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma