Obálka audioknihy Svět bez stížností + Vztahy bez stížností

Interpret: Martin Stránský
Vydavatel: Synergie Publishing
Vydáno: 2019

To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silný a rozšířený návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten správný impulz. Audiokniha Svět bez stížností vám ukáže, jak si přestat stěžovat a začít si užívat takový život, jaký jste vždycky chtěli.

Tím, že si stěžujeme, vytváříme mezi sebou určité spojení. Je snadné si společně zanadávat a přidat se ke všeobecné rozmrzelosti. Nejvíce ze všeho si ale stěžujeme na druhé lidi, což vede k negativním a nezdravým základům našich vztahů – ať už jde o rodinu, partnera, přátele nebo další lidi, které běžné potkáváme v našem každodenním životě. Audiokniha Vztahy bez stížností vám pomůže docílit pozitivní transformace osobních, pracovních a milostných vztahů.

Audioknižní komplet obsahuje tituly Svět bez stížností + Vztahy bez stížností, které chtějí pomoci změnit vaše negativní postoje. Napsal Will Bowen, čtou Martin Stránský, František Staněk a Jitka Bediová.