Obálka audioknihy Myslet srdcem

Interpret: Jana Plodková
Vydavatel: Práh
Vydáno: 2021

V červnu 2020 se Juliet Navrátilová se svou knihou stala hvězdou Duše K. Její kniha je v tištěné podobě bestsellerem. Jenomže je přímo stvořená pro poslech. Nyní si ji tedy můžete poslechnout v nezapomenutelném přednesu Jany Plodkové. Poslední kapitola vám pak přinese léčivý hlas samotné autorky. Protože, jak vyplývá ze čtenářských ohlasů, je to kniha, která léčí.

Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny.

Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a za hranice běžného vědomí, přes které ji přenese psychedelická rostlinná medicína ayahuasky a San Pedra. Tento nevšední, ale poutavý cestopis tak vypraví o důvěře, odhodlání a snaze porozumět nemoci a tím i sobě.

Jitka Juliet Navrátilová žila 19 let v Londýně, kde mimo jiné pracovala jako profesionální průvodkyně. V současnosti žije v Praze. Její největší vášní je cestování. Půlku života se rovněž zabývá technikami osobního rozvoje, ženskou spiritualitou a šamanismem. Toto vše nyní přináší do Čech pod svou ochrannou známkou Myslet srdcem.

Jana Plodková je česká herečka, držitelka Českého lva za ženský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Protektor.

Obsahuje autentické posvátné písně peruánských šamanů.