Slabikář štěstí - Návrat k sobě

Délka: 14 h 31 min
Interpret: Vítek Martinec
Vydavatel: Hladohlas group
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 819 MB

Audiokniha Slabikář štěstí - Návrat k sobě. Audioknižní verze úspěšné knihy. Autor Pavel "Hirax" Baričák. Čte Vítek Martinec.

PAVEL "HIRAX" BARIČÁK
vás nenucenou a pozitivní cestou navede na znovuobjevení vlastního dítěte v sobě, opět se z vás pokusí stvořit přirozené blázny a pošeptá vám návod, jak se stát bytostí, která vezme vlastní život do svých rukou, převezme odpovědnost za své činy a opustí současný Matrix. Baričák totiž nevěří na změnu přes politiky a jiné postavičky. Jeho rovnice je jiná a jednoduchá: změňte sebe a změníte svět. Dejte dětem lásku a ty změní zítřek.

VÍTEK MARTINEC
pochází z Hradce Králové, kde prošel divadlem Jestličky či divadlem Drak. V současnosti studuje na vysoké škole herectví a zároveň je v angažmá v divadle Ta Fantastika, dále působí ve svém divadle VM a DK, a také jako stand up komik. Jeho velkou láskou je dabing, kde jeho hlas můžete slyšet v reklamních spotech, audioknihách nebo v televizních dokumentech, seriálech či filmech, a psaní, zejména divadelních her, které poté inscenuje ve svém divadle.

Některé stopy mohou být ve snížené kvalitě.

více

Série Slabikář štěstí

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma