Obálka audioknihy Slabikář štěstí 2. - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna

Vydavatel: Hladohlas group
Vydáno: 2019
Série: Slabikář štěstí

Audiokniha vás naučí způsobům sebepoznání a umožní vám změnit se.

Pavel "Hirax" Baričák vás nenucenou a pozitivní cestou navede na znovuobjevení vlastního dítěte v sobě, opět se z vás pokusí stvořit přirozené blázny a pošeptá vám návod, jak se stát bytostí, která vezme vlastní život do svých rukou, převezme odpovědnost za své činy a opustí současný Matrix. Baričák totiž nevěří na změnu přes politiky a jiné postavičky. Jeho rovnice je jiná a jednoduchá: změňte sebe a změníte svět. Dejte dětem lásku a ty změní zítřek.

VÍTEK MARTINEC
Pochází z Hradce Králové, kde prošel divadlem Jestličky či divadlem Drak. V současnosti studuje na vysoké škole herectví a zároveň je v angažmá v divadle Ta Fantastika, dále působí ve svém divadle VM a DK, a také jako stand up komik. Jeho velkou láskou je dabing, kde jeho hlas můžete slyšet v reklamních spotech, audioknihách nebo v televizních dokumentech, seriálech či filmech, a psaní, zejména divadelních her, které poté inscenuje ve svém divadle.

Některé stopy mohou být ve snížené kvalitě.

Slabikář štěstí 2 – Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna. Audioknižní verze úspěšného Hiraxova slabikáře. Napsal Pavel "Hirax" Baričák. Čte Vítek Martinec.

Série Slabikář štěstí