Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Vytváření hojnosti

Vytváření hojnosti

Deepak Chopra

Délka: 1 h 15 min
Interpret: Aleš Zbořil
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 70 MB

Vytvořte si tolik bohatství, kolik si Vaše srdce přeje.

Hojnost je zážitek, ve kterém jsou naše potřeby naplněny a naše touhy spontánně vyplněny. Vnímáme radost, zdraví, štěstí a vitalitu v každém momentu své existence. Jak jich dosáhnout? Zásady vyjádřené v této audioknize se primárně vztahují k vytvoření neomezeného hmotného bohatostí, ale lze je aplikovat na kteroukoli oblast. Deepak Chopra úspěšně spojil to nejlepší z východního a západního myšlení se starobylou moudrostí a moderní vědou. Jeho průkopnické přednášky a publikovaná díla z něj učinily světového odborníka v medicíně mysli-těla a na poli vědomí.

Deepak Chopra (1946)
je americký lékař a spisovatel, původem z Indie. Po studiích medicíny odešel v roce 1968 do USA, kde nejprve učil na univerzitách v Bostonu a věnoval se lékařské praxi endokrinologa. V 80. letech se začal zajímat o ajurvédu a techniku transcendentální meditace (TM) a posléze se stal zakládajícím prezidentem Americké asociace ájurvédské medicíny. Dnes je Deepak Chopra světovou autoritou v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Napsal více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Tympanum dosud vydalo jeho audioknihy Vytváření hojnosti a Sedm duchovních zákonů úspěchu.

Aleš Zbořil (1968)
Po studiích herectví na brněnské JAMU absolvoval půlroční stáž na francouzské Ecole Florent. Poté působil jako rozhlasový moderátor (Rádio Brno, později rádio Krokodýl) a v současnosti je nejvíce známý jako moderátor televizních soutěží (Očko bere, Telekvíz, Ypsilon, Rexeso a především AZ-kvíz). Věnuje se také dabingu (mluví např. Sashu Mitchella v seriálu Dallas) a režii, namlouvá televizní a rozhlasové komentáře, je lektorem seminářů komunikace, rétoriky a prezentačních dovedností. Od roku 1994 je ženatý, má dceru a syna.

Nahrávka vznikla podle knihy Deepaka Chopry Vytváření hojnosti vydané nakladatelstvím Pragma v roce 1994. | Creating Affluence: The A-to-Z Steps to a Richer Life © 1993 by Deepak Chopra, M.D. Original English language publication © 1993 by Amber-Allen Publishing, Inc., San Rafael, CA 94903 U. S. A. | Z anglického originálu Creating Affluence vydaného nakladatelstvím Amber-Allen Publishing přeložil Zdeněk Haštaba. | Translation © Zdeněk Haštaba, 1994. | Čte Aleš Zbořil. Hudba Jan Šikl. Režie a mastering Ondřej Jirásek. Zvuk Matěj Korytář a Ondřej Jirásek. Střih Matěj Korytář a Aneta Mikulášková. Cover art and Illustration © Amber Allen Publishing. Úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. | Vydalo Tympanum, s. r. o., v červenci 2017.

Vytváření hojnosti - audiokniha obsahuje zásady vedoucí k vytvoření hmotného bohatství a vyplnění lidských tužeb. Autor Deepak Chopra. Čte Aleš Zbořil.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma