Obálka audioknihy Večer s Bohumilem Bezouškou 2

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018
Série: Legrecitál

Komentář Bohumila Bezoušky k původnímu LP albu 1 18 2365 vydanému v Supraphonu v roce 1978: "Když jsem byl asi podruhé, nebo potřetí hostem svého přítele národního umělce Eduarda Kohouta v jeho pořadu "Eduard Kohout Viole", řekl mi Edoušek svým neodolatelným tónem:"Poslechni, nemyslíš, že by ses tu už uživil sám?" Teprve po jeho odchodu z našich řad se jeho slova připomněla znova - a tak vznikl můj Violový Legrecitál, těšící se tak velkému zájmu herecké i neherecké veřejnosti. Ve snaze umožnit i těm, kteří to mají do Violy z ruky, alespoň částečnou účast na tomto večeru i pro ty, kdož si chtějí připomenout jeho atmosféru, pořídili jsme ze zvukového záznamu Legrecitálu jakýsi výběr. Snad se vám bude líbit. Pak bychom udělali další. Snad ani nemusím zdůrazňovat, že mne k "povýtce k indiskrecím z divadelního zákulisí, jak zní podtitulek Legrecitálu, vedla upřímná snaha Vás pobavit a že všechny oběti svého klevetění mám ze srdce rád. Nesuďte příliš přísně občasné ostřejší slovíčko: jen zarputilý puritán by těmto neustále živým slovům mohl upírat právo na existenci v knížkách a na deskách. Váš Bohumil Bezouška."

Večer s Bohumilem Bezouškou 2 - audiokniha obsahuje další výběr toho nejlepšího z pořadu Legrecitál Bohumila Bezoušky. Autorem (a zároveň i tím, kdo hovoří) je Bohumil Bezouška.

Série Legrecitál

Obálka audioknihy Večer s Bohumilem Bezouškou