Večer s Bohumilem Bezouškou

Délka: 47 min
Interpret: Bohumil Bezouška
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 44 MB

Večer s Bohumilem Bezouškou - audiokniha obsahuje výběr toho nejlepšího z pořadu Legrecitál Bohumila Bezoušky. Autorem (a zároveň i tím, kdo hovoří) je Bohumil Bezouška.

Komentář Bohumila Bezoušky k původnímu LP albu vydanému v Supraphonu v roce 1978 a nyní vycházejícímu poprvé digitálně:
"Když jsem byl asi podruhé, nebo potřetí hostem svého přítele národního umělce Eduarda Kohouta v jeho pořadu "Eduard Kohout Viole", řekl mi Edoušek svým neodolatelným tónem:"Poslechni, nemyslíš, že by ses tu už uživil sám?" Teprve po jeho odchodu z našich řad se jeho slova připomněla znova - a tak vznikl můj Violový Legrecitál, těšící se tak velkému zájmu herecké i neherecké veřejnosti.

Ve snaze umožnit i těm, kteří to mají do Violy z ruky, alespoň částečnou účast na tomto večeru i pro ty, kdož si chtějí připomenout jeho atmosféru, pořídili jsme ze zvukového záznamu Legrecitálu jakýsi výběr. Snad se vám bude líbit. Pak bychom udělali další. Snad ani nemusím zdůrazňovat, že mne k "povýtce k indiskrecím z divadelního zákulisí", jak zní podtitulek Legrecitálu, vedla upřímná snaha Vás pobavit a že všechny oběti svého klevetění mám ze srdce rád. Nesuďte příliš přísně občasné ostřejší slovíčko: jen zarputilý puritán by těmto neustále živým slovům mohl upírat právo na existenci v knížkách a na deskách. Váš Bohumil Bezouška"

více

Série Legrecitál

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma