Obálka audioknihy Atlasova šestka

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022
Série: Atlasova šestka díl 1

TAJEMSTVÍ. ZRADA. INTRIKY. VÍTEJTE V ALEXANDRIJSKÉ SPOLEČNOSTI!

Přední tajný spolek na světě a pokladnice ztraceného vědění padlých civilizací. Ti, kdož si v něm vyslouží místo, získají život plný bohatství, moci a věhlasu, dalece přesahující naše nejdivočejší představy. Při náboru nováčků se novici od tajemného Atlase Blakelyho dovědí, že mají přesně rok na to, aby se kvalifikovali k zasvěcení. Šest potenciálních kandidátů může mít všechno a vědět všechno. Ale za jakou cenu?

ŠEST NEOBYČEJNÝCH MÁGŮ PĚT ŠANCÍ NA VÍTĚZSTVÍ JEDEN TAJNÝ SPOLEK

OLIVIE BLAKE
Olivie Blake je pseudonym kalifornské spisovatelky Alexene Farol Follmuth, milovnice a vypravěčky příběhů, z nichž většina – nikoliv však všechny – obsahují prvky fantasy či nadpřirozena. Pokaždé se ovšem její vyprávění zaměřuje na otázky, co to znamená být či nebýt člověkem a jak se vypořádat s nekončícími zákruty a zvraty života a lásky. Olivie se účastnila řady zajímavých projektů nezávislé sci-fi a fantasy scény, krom jiného web seriálu Clara and the Devil (spolu s ilustrátorkou vystupující jako Little Chmura). Pod svým skutečným jménem podepsala smlouvu na YA sérii My Mechanical Romance. Žije v Los Angeles s manželem a děťátkem a je velmi vděčná, že ji i její rodinu toleruje jistý pitbul, kterého kdysi zachránila.

JAKUB SAIC
Jakub Saic (*1969) patří v oblasti dabingu k nejzkušenějším televizním profesionálům. Disponuje jedinečným, charakteristickým hlasem s mnoha barvami a polohami. Je to rozený vypravěč, v jeho hlase je drama, nadhled i humor. Saic má za sebou role ve filmu i v televizi, ale těžištěm jeho práce je dabing, namluvil i řadu audioknih. Ve filmu se objevil například ve snímku Krvavý román.

Olivie Blake: Atlasova šestka | Čte Jakub Saic | Režie Jitka Škápíková | Zvuk, střih a mastering Karolína Škápíková | Hudba Vlastimil Peška | Natočeno ve studiu S Pro Alfa CZ | Grafiku CD podle původní knižní obálky adaptovala Yvone Baalbaki | Produkce S Pro Alfa CZ | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr v říjnu 2022

Nahrávka vznikla podle knihy
The Atlas Six Copyright © 2021 by Alexene Farol Follmuth | Copyright © 2022 for the Czech translation by Jiří Jaňák | Copyright © 2022 for Interior illustrations by Little Chmura | Design by Neil Lang, Pan Macmillan Art Department, adapted from original design by Jamie Stafford-Hill | Obálku upravila Jana Šťastná | All rights reserved | Vydala Euromedia Group, a. s., v edici Laser v roce 2022

Audiokniha Atlasova šestka, autorka Olivie Blake, čte Jakub Saic.

Série Atlasova šestka

Obálka audioknihy Atlasova šestka