Obálka audioknihy Krotitel rizik podnikání zasahuje ve zlatnictví

Krotitel rizik podnikání zasahuje ve zlatnictví

Vladimír John

Délka: 43 min
Interpret: Alexej Pyško
Vydavatel: Meriglobe Advisory House
Vydáno: 2016
Série: Krotitel rizik podnikání zasahuje díl 2

Podnikáte nebo se teprve chystáte podnikat?
Bojíte se rizik, problémů, neúspěchu nebo dokonce krachu své firmy?
Bojíte se, že v důsledku neúspěchu v podnikání přijdete o majetek svůj i své firmy?
Máme pro Vás řešení!
Seriál audioknih „Krotitel rizik podnikání zasahuje“ představuje příběhy ze života podnikatelů, které se skutečně staly. Krotitel navštěvuje firmy podnikající v různých oborech a potýkající se s problémy a krizí. Poslech jednotlivých příběhů vás nejen pobaví, ale velmi záživnou formou vám přinese i poučení, jak se dají jednotlivé situace efektivně řešit. Spojení zajímavých příběhů s hlasy známých českých herců podtrhuje atraktivitu celého projektu.

V druhém díle, který se odehrává ve známém přímořském letovisku se dozvíte, jak krotitel pomohl místnímu zlatníkovi dostat firmu z krize.

Z příběhu se dozvíte mnohem víc, než jen tyto rady:
Myslete na to, že v podnikání se stále střídají roky dobré s těmi horšími a někdy i zlými
V podnikání se snažte nikdy zbytečně neutrácet
Dávejte si pozor, abyste nenaletěli nejen podvodníkům, ale ani svým (bývalým) kamarádům
Každé důležité rozhodnutí si důkladně promyslete a raději se poraďte s odborníkem
Dále se dozvíte:
Jak efektivně rozšířit produktovou řadu
Jak získat klientelu z celého světa

Krotitel rizik podnikání zasahuje ve zlatnictví - audiokniha obsahuje druhý díl seriálu o rizicích podnikání. Autor Vladimír John. Účinkují Alexej Pyško, Milan Štaindler.

Série Krotitel rizik podnikání zasahuje