Obálka audioknihy Krotitel rizik podnikání zasahuje v restauraci

Krotitel rizik podnikání zasahuje v restauraci

Vladimír John

Délka: 41 min
Interpret: Alexej Pyško
Vydavatel: Meriglobe Advisory House
Vydáno: 2017
Série: Krotitel rizik podnikání zasahuje díl 9

Podnikáte?
Pak musíte slyšet příběh, který se skutečně stal!

Každý podnikatel chce být úspěšný, ale i zdánlivě malá chyba ho někdy může přivést do velkých problémů. Devátý díl se odehrává v restauraci, kterou si její majitelka pronajala hlavně proto, aby zapomněla na nedávný rozvod s manželem a otcem svých dvou už dospělých dětí. Neuvědomila si však, že danému oboru podnikání vůbec nerozumí, a především ji ani trochu nebaví.

Obsah:
Nedovolte emocím, aby přemohly váš zdravý selský rozum
Podnikejte jen v tom, co vás opravdu baví
Dávejte si pozor na lidi, kteří vás přesvědčují o svých citech, a přitom jim jde jen o váš majetek
Dozvíte se více než deset bodů, které byste měli dodržet před zahájením jakéhokoli podnikání

Poučte se z chyb ostatních podnikatelů.

Krotitel rizik podnikání zasahuje v restauraci - audiokniha obsahuje devátý díl seriálu o rizicích podnikání.Autor Vladimír John. Účinkují Alexej Pyško, Martina Preissová a Lukáš Příkazký.

Série Krotitel rizik podnikání zasahuje