Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Vztahy a pasti

Vztahy a pasti

Honza Vojtko

Délka: 4 h 8 min
Interpret: Honza Vojtko
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 233 MB

VŠICHNI SI VYTVÁŘÍME PŘEDSTAVY O SPRÁVNÉM PARTNERSTVÍ

***
„A co bys chtěla po patnácti letech?“
*
„Hlavně spolu musíme pořád mluvit!“
*
„Proč nám ten sex už tak nefunguje?“
*
„Všichni jsou na sociálních sítích, tak co se rozčiluješ!“
***

Kdy jste si naposledy připadali jako v pasti? Kolik vztahových pastí si vlastně nastražíme sami? A jak vypadají? Je tou vaší pastí nuda, potřeba sexu, rodičovství nebo sociální sítě? Další audiokniha Honzy Vojtka má otevřít některé z pastí současných vztahů, které po nás chňapou svými zuby. Protože každý z nás tak trochu tuší, že pečovat o vztah nemusí být žádná sranda. Klíčem k naplněným intimním vztahům i ke zdravému psychologickému rozvoji jedince patří sebeuvědomění. Snaha o sobě něco zjistit. Odvaha se do sebe ponořit. Rozhodnutí něco změnit, něco se sebou udělat.

HONZA VOJTKO
Psychoterapeut Honza Vojtko se věnuje převážně párové a individuální terapii. Absolvoval výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii, využívá ve své praxi bodyterapii, zabývá se vzděláváním dospělých. Kromě terapie také píše knížky pro děti či články pro dospělé. Občas ho můžete slyšet v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením.

Nahrávka vznikla podle knihy Honzy Vojtka Vztahy a pasti vydané nakladatelstvím Paseka v roce 2022. Copyright © Jan Vojtko, 2022. Photo © David Turecký, 2022. Čte Honza Vojtko. Režie, zvuk Nikolaj Ivaskiv. Vyrobilo studio Soundguru. Design obálky © Vojtěch Sedláček. Úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., ve spolupráci s Nakladatelstvím Paseka s. r. o., 2023.

Audioknihu Vztahy a pasti napsal a čte psychoterapeut Honza Vojtko.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma