Obálka audioknihy Život s úsmevom

Interpret: Veronika
Vydavatel: Zuzy
Vydáno: 2020

Všetko v živote má svoj príbeh. Pri dovolenke je príbeh takmer vždy jasný. Plný zážitkov. Na ne tam predsa chodíme. A čo ak je to len obyčajná cesta autom a záhadne zjavený muž vedľa kolesa? Kávu s Jamesom Bondom by ocenil určite aj muž. Všetky tie jeho hračky. Bolo to skutočne tak? Smutná rozlúčka počas výletu alebo odkrytie citov v láske? Služobná cesta a hľadanie vraku lode? Za všetkým je nejaký príbeh. Prečo sú melóny zakázané? Ako je možné, že malé dievčatko usadí jednou vetou dospelú ženu?

Viete, že stačí jediné slovo, aby nám predstavivosť začala pracovať na plné obrátky?

Príbehy v tejto knihe sú skutočné. Zažité na vlastnej koži. Zažité autorkou v reálnom svete s reálnymi ľuďmi aj nástrahami. Nahovorená je tak aby vás to bavilo počúvať. Zavrite oči a nechajte sa vtiahnuť do dejov krátkych príbehov zo života inšpiratívnej blogerky. Jej prvá kniha ako povedali už mnohí je plná 21 zábavných a vtipne podaných príbehov. A mnohí už od nej pýtajú pokračovanie knihy.

Spríjemní vám každodenné trápenia. Dovoľte si útek od reality.

Úsmev je možno práve to, čo vám počas dňa chýba. Pristane vám. Zastavte sa na chvíľu. Poďte sa z chuti zasmiať.

Život s úsmevom – inšpiratívna blogerka Zuzy a jej prvá audiokniha príbehov z reálneho života. Číta Veronika.