Obálka audioknihy Španělská slovíčka B2, C1

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2020
Série: Jazyková úroveň B2, C1

Kurz Španělská slovíčka B2, C1 je určen pro pokročilé uživatele. Pokud jej chcete využít, měli byste již bez větších problémů rozumět, číst i komunikovat. Jeho používáním si rozšíříte pokročilou slovní zásobu a upevníte nebo rozšíříte znalosti složitějších gramatických témat.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1 100 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň B1 je středně pokročilá, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako práce, vlastnosti a komunikace, zatímco témata jako cestování, volný čas, rodina jsou probrána v menším rozsahu, protože jim bylo věnováno více prostoru v předchozích dílech kurzu.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do španělštiny (lekce 6) v časové pauze před španělským překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.

Obsah kurzu:
Lekce 1: Aktivity – část 1
Lekce 2: Aktivity – část 2
Lekce 3: Bydlení
Lekce 4: Cestování
Lekce 5: Komunikace – část 1
Lekce 6: Komunikace – část 2
Lekce 7: Práce – část 1
Lekce 8: Práce – část 2
Lekce 9: Příroda
Lekce 10: Rodina
Lekce 11: Společnost
Lekce 12: Tělo
Lekce 13: Vlastnosti – část 1
Lekce 14: Vlastnosti – část 2
Lekce 15: Volný čas

Španělská slovíčka B2, C1 - audiokniha obsahuje jazykový kurz španělštiny.

Série Jazyková úroveň B2, C1

Obálka audioknihy Španělská slovíčka B2, C1