Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Stručný manuál úspěšného lenocha

Stručný manuál úspěšného lenocha

Jan Hebnar

Délka: 4 h 28 min
Interpret: Gustav Bubník
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 252 MB

Lenost je přirozená lidská vlastnost. Bohužel v žádné době není žádoucí. Proto se neustále vymýšlejí nové metody, jak tento vrozený atribut lidské povahy dostat pod kontrolu. Audiokniha Stručný manuál úspěšného lenocha, však není o lenosti a s ní spojenou prokrastinací. Pointou je řešení situací, jako jsou plánování svých cílů a setrvání na cestě k jejich dosažení bez zbytečného plýtvání silami a energií. Jak si cíle uspořádat a stanovit své priority, protože právě to bývá dost obtížné.

Pět hlavních pilířů, na kterých je audiokniha postavena:

1. Jak být šťastný. Nabízí rady, jaké kroky učinit, abychom byli spokojenější. Nepřináší návod rychlého štěstí, protože i na něm se musí dlouhodobě pracovat.

2. Jak překonat krize. Detailní plán k překonání počátečních obav z neúspěchu, který vyzdvihuje sílu pozitivního myšlení (radovat se i z menších, dílčích úspěchů).

3. Co jsou to zvyky-zlozvyky. Jaké jsou pozitivní a negativní vlivy a co si s nimi počít.

4. Jak dosáhnout plnění dílčích cílů, které jsou klíčem ke štěstí.

5. Nevzdávej se! Nejvíce motivační část, kterou každý tak moc potřebuje na cestě za svým snem. Protože všichni máme velké cíle. Bohužel na této pouti, přicházejí vedle úspěchů také neúspěchy, klopýtnutí. Ale ne vždy zbývají síly k jejich překonání. Díky systematickému plánování a nevzdávání se, to můžeme zvládnout.

Průvodce na cestě za splněním vašich cílů

Nepřináší nový pohled na svět, ale mnohým může pomoci odstartovat a udržet v sobě řád. Nebát se neúspěchů, které jsou součástí života a cennou zkušeností. Nepomůže vám být více důslední, cílevědomí či pilní. Nesplní vaše cíle, kterých je, bez těchto vlastností velmi těžké dosáhnout. Ale rozhodně vám bude skvělým pomocníkem a průvodcem na cestě za jejich splněním. Pomůže vám s takzvaným auto-koučinkem, jak změnit sebe i svůj život k lepšímu. Je pro ty, kteří ví, že chtějí něco ve svém životě změnit, jen neví jak. Je jednoduchá, přehledná a příjemně motivační.

„Je naprosto nezbytné, abyste brali neúspěchy jako normální a přirozenou součást cesty. Ani vy, ani já nejsme roboti. Prostě se nám někdy daří, a někdy ne. Hodně často se lidem stává, a to je moc špatné, že potom, co se jim přestane dařit cíle plnit (dodržovat zvyky), se na všechno raději vykašlou. Chyba, chyba, chyba.”

OBSAH
01Předmluva
02 KAPITOLA 1: Jak se stát úspěšným lenochem
03 KAPITOLA 2: Co to znamená být šťastným
04 Smysl
05 Práce, která baví
06 Flow
07 Vztahy
08 Výzvy
09 Zdraví
10 Peníze, majetek a štěstí
11 KAPITOLA 3: Velký plán a stanovování cílů
12 Velký plán a představa o sobě
13 Velký plán a vaše proč
14 Velký plán a dvojí cíle
15 Když nevit, kde začít
16 Prostředí a plnění plánu
17 Co když vše hraje proti vám
18 KAPITOLA 4: Jak budovat správné návyky
19 Jak se tvoří nový zvyk
20 Budujeme pozitivní zvyky
21 Pryč se zlozvyky
22 Udělejte si inventuru zvyku
23 Představa o sobě, vaše identita a zvyky
24 KAPITOLA 5: Produktivita
25 Jak na zlatý kvadrant
26 Techniky na zvýšení produktivity
27 Najděte svůj rytmus
28 Klíčem je plnění malých cílů
29 KAPITOLA 6: Jak to nevzdat
30 Závěr

JAN HEBNAR
Jan Hebnar, dříve diplomat, nyní působí také jako kouč a lektor. Vystudoval právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních studií a MBA na Peking University. Hovoří třemi jazyky. Mezi jeho díla patří „Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem" a „Stručný manuál úspěšného lenocha“. V současné době vede konzultační a obchodní společnost SINOVIA.

Audiokniha Stručný manuál úspěšného lenocha s podtitulem Jak dostat od života, co chcete. Autor Jan Hebnar, čte Gustav Bubník.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma