Obálka audioknihy Volba

Interpret: Filip Jančík
Vydavatel: Jakub Trpiš
Vydáno: 2019

Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní.

Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem.

To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále.

JAKUB TRPIŠ
Jakub Trpiš pochází z Ostravy. Vystudoval bezpečnostní inženýrství, v rámci kterého se specializoval na spolehlivost lidského činitele. Při psaní svých knih střídá nejrůznější žánry a často máte pocit, že jste hlavní postavou příběhu. Díky svému jedinečnému stylu si získal mnoho fanoušků, ale i odpůrců. Jeho prvotina Volba se v Česku stala bestsellerem a vyšla i celosvětově.

FILIP JANČÍK
Začínal podobně jako řada dabérů, jako herec. Filip Jančík se ale rozhodl této kariéře věnovat naplno a tak ho můžeme vidět jen v málo filmech nebo seriálech. Jeho hlasu si naopak si naopak všimneme ihned, například na TV stanici Prima Cool, slyšet jej můžeme v působivém počtu hollywoodských filmů a seriálů. Jako mladý herec si zahrál například ve filmu Záhada hlavolamu a Vekslák aneb staré zlaté časy.

Volba – knižní bestseller poprvé jako audiokniha. Autor Jakub Trpiš. Čte Filip Jančík. Režie Miloš Vrána.