Od nestíhání ke stíhání + roční on-line kurz

Délka: 6 h 17 min
Interpret: Martin Hájek
Vydavatel: Karavana úspěchu
Vydáno: 2012
Typ souboru: MP3
Velikost: 354 MB

Od stíhání k nestíhání - nejen nahrávka, ale komplexní roční online kurz lektora Martina Hájka.
V ceně této nahrávky je zahrnuta jednoletá individuální online podpora přímo od autora kurzu. Pro poskytnutí této podpory je třeba se zaregistrovat, a to prostřednictvím zaslání registračního emailu, podrobné instrukce najdete na konci anotace.

Nestíhání se v několika předchozích desetiletích stalo jednou z nejmasovějších činností. Zabýváme se ji v práci, doma i při zábavě. I naši předci nestíhali. Jejich nestíhání však bylo, v porovnání s naším dnešním nestíháním, které je podpořené celou řadou nástrojů a technologických zázraků, jaksi neumělé až primitivní. V dnešním civilizovaném světě je profesionální nestíhání snadno dostupné každému. A většina lidí jej také, víceméně úspěšně a dobře, provozuje.

Vyskytují se však lidé, kteří nechtějí nestíhat. Chtějí, na rozdíl od nestíhajícího davu, stíhat. Někteří z nich odcházejí do vysokých hor, nebo hlubokých lesů či jeskyní, jiní zase vidí východisko v ukončení své existence. Tyto strategie odloučení se od společnosti jsou prokazatelně rychlé, snadné a účinné. Opravdu vedou ke stíhání; sice prakticky či fakticky ničeho, ale to je (jim) jedno. Někteří lidé však touží být součástí společnosti, být v ní plně aktivními a produktivními, a přesto stíhat. Těmto lidem vychází vstříc kurz „Od nestíhání ke stíhání“.

V jedenácti kapitolách provází Martin Hájek posluchače celým příběhem od nestíhání ke stíhání v jeho evolučním, sociálním a psychologickém kontextu. Poskytuje řadu vzájemně provázaných koncepcí,modelů, nástrojů a technik nabízející hledajícím odpovědi na otázky co, jak, proč, kdy, kde dělat. Kurz obsahuje řadu praktických cvičení, ve kterých mají posluchači možnost si uvedené náměty prakticky implementovat do svého života a tak postupně začít, krok za krokem, stíhat.

Úspěšné absolvování tohoto kurzu nezaručuje, že před jeho absolventy již nebudou stát žádné výzvy k řešení. Bude tomu právě naopak: přijdou další výzvy. Budou to však výzvy zcela jiného charakteru, než stíhání věcí, které by měly být řešeny, a na jejichž řešení jaksi nezbývá čas. Proto se závěrem kurzu jeho posluchači také dozvědí, proč, v čem a jak jsou probrané koncepce, modely, nástroje a techniky užitečné i pro řešení výzev, které je, přestože již budou stíhat, očekávají.

V ceně této nahrávky je zahrnuta jednoletá individuální online podpora přímo od autora kurzu. Získání přístupu k online podpoře je jednoduché:
1. Po zakoupení audioknihy obdržíte potvrzovací email s předmětem „audioteka.cz - Potvrzení transakce provedené přes poskytovatele platebního systému.“
2. Přepošlete tento email na adresu info@karavana-uspechu.eu s uvedením Vašeho jména, příjmení a bydliště.
3. Po jeho obdržení Vám Karavana úspěchu na Vaši e-mailovou adresu zašle informace k využití této služby.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma