Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Láska ku*evská

Láska ku*evská

Gary John Bishop

Délka: 3 h 25 min
Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 193 MB

Od autora světového bestselleru Odse*te se přichází další audiokniha, tentokrát na téma vztahy a láska. Co stojí za úspěšným a dlouhodobým vztahem?

„LÁSKA JE TRPĚLIVÁ, LÁSKA JE SLEPÁ. . .“ DOKUD NENÍ. A PAK CO?

Bez ohledu na to, kolik rad dostaneme nebo jak moc na sobě zapracujeme, nevidíte ve svých vztazích žádnou změnu? Pravdou je, že jste žalostně špatně vybaveni na jednu z věcí, které nejvíce určují váš život – bytí v oddaném vztahu.

Ať už v jednom jste, chcete být, jste napůl v a napůl mimo, jeden překonáváte, jste ženatí, svobodní, rozvedení, nebo jste prostě celou tou věcí zavaleni, pojďte společně s autorem, jež si nebere servítky proplout vztahovým bahnem a poslechnout si rady, které vás dostanou zpátky do sedla. Žádné květnaté bláboly, žádné mystické strategie, systémy nebo techniky, jen real talk pro skutečné lidi, kteří chtějí ve svém životě skutečný vztah, jež opravdu funguje.

Nečekejte od autora jednání v rukavičkách, Gary John Bishop pro upřímnost nejde daleko. Pokud byste si chtěli zakoupit všechny audioknihy, které od autora vyšly ve zvýhodněném balíčku najdete je ZDE.

O knize řekli:
„Povinná četba plná strategických rad, jak mít trvalé a naplňující vztahy. Pokud jste single, tato kniha je pro vás. Pokud jste v oddaném vztahu, tato kniha je pro vás. Pokud jste rozvedení, tato kniha je pro vás. Jednoduše řečeno, vaše lepší já čeká."
— Men’s Journal

„Autor bestsellerů New York Times Gary John Bishop tvrdě miluje to, co dělá vztahy fungujícími, a ukazuje, jak se ponořit hlouběji, když nastanou problémy.“
— US Weekly
Zdroj recenzí Amazon.com

Z audioknihy:
Je přirozené, že se podvědomě snažíme opravit sami sebe tím, že navážeme vztah s další osobou, která se zdánlivě postará o naše evidentní nedostatky. Ale to je jen půlka příběhu. Správně, bude ještě hůř! Co si myslíte, že na vás uchvátilo vašeho partnera a přimělo ho vybrat si právě vás? Vaše oči? Váš zadek? Váš okouzlující úsměv nebo fascinující konverzace? Co třeba vaše práce nebo zůstatek na účtu? Uznávám, možná to bylo něco z toho, ale co když jen udělali to samé, co vy? Co když jsou podvědomě přitahováni tím, že ve vás vidí odpověď na svou vlastní vnitřní hádanku?

Tak jo, začneme tímhle. Uvědomte si, že to, čemu věříte a co si říkáte, má skutečnou moc. A že v konečném důsledku váš názor o sobě, o ostatních, o životě, o naprosto čemkoli je první překážkou, která vám brání vytvořit něco skutečně jedinečného a úžasného v jakékoli oblasti vašeho života, ne jen v téhle jediné. Radši máte pravdu, než abyste milovali. Musíme se za tuhle překážku dostat.

Dobrý vztah zlepšuje a obohacuje naše životy, je to sdílená zkušenost, ale zároveň je velice osobní. Že vám to nejde dohromady? Pořád to děláte. Když jdete spolu do restaurace, díváte se spolu na film nebo spolu cvičíte – vlastně kdykoli komunikujete s druhým člověkem či ostatními ve společenském prostředí, něco spolu zažíváte, ale prožíváte to po svém. A to je v podstatě to, co se odehrává ve vztahu.

Audiokniha Láska ku*evská: Dejte své vztahy do kupy. Autor Gary John Bishop, čte Zbyšek Horák.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma