Obálka audioknihy Pozdravy záhrobí

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021
Série: Pozdravy záhrobí díl 1

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody – vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle, kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku.

Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí.

VERONIKA FIEDLEROVÁ
Veronika vystudovala žurnalistiku a mediální studia na UPOL, poté pracovala v PR a marketingu. Své první literární pokusy publikovala pod dívčím jménem v Pevnosti, někdejších Drakobijcích, sborníku Imladris či Ikarii. Ke psaní se vrátila po mnohaleté tvůrčí pauze. Comeback odstartovalo vítězství v soutěži Vidoucí 2017 s povídkou Kozlí pramen. V témže roce získala titul Lady řádu fantasy za povídku CAVE LUPUM. V roce 2018 vyšel její Benediktův běžný případ ve sborníku Mlok. Povídka Prázdná houpačka, oceněná druhým místem v soutěži O krvavý brk 2018, vyšla v hororovém magazínu Howard č. 29.

Audiokniha Pozdravy záhrobí, autorka Veronika Fiedlerová, čte Otakar Sovina.

Série Pozdravy záhrobí

Obálka audioknihy Pozdravy záhrobí