Obálka audioknihy Ozvěny záhrobí

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023
Série: Pozdravy záhrobí díl 2

Krádež vzácného tisku. Únos malého chlapce. Sebevražda mladé dívky. Zdánlivě nesouvisející případy, v nichž vyšetřovatel pojistných událostí Benedikt Klausner rozpoznává zásah nadpřirozena. Mrtvých přibývá a do hry vstupuje nekromantův podivný zaměstnavatel. Dokáže Benedikt ochránit svoje nejbližší před vším, k čemu se neodvratně schyluje?

VERONIKA FIEDLEROVÁ
Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Univerzitě Palackého v Olomouci, poté pracovala v PR a marketingu. Své první literární pokusy publikovala pod dívčím jménem v časopise Pevnost, někdejších Drakobijcích, sborníku Imladris či Ikarii. Ke psaní se vrátila po mnohaleté tvůrčí pauze. Comeback odstartovalo vítězství v soutěži Vidoucí 2017 s povídkou Kozlí pramen (Pevnost 03/2019). V témže roce získala titul Lady řádu fantasy. Následovala účast v dalších literárních soutěžích a finálová umístění. Její povídky lze najít ve sborníku Mlok, v hororovém magazínu Howard nebo ve sbírce příběhů o apokalypse Krajina háďat.

Audiokniha Ozvěny záhrobí, autorka Veronika Fiedlerová, čte Otakar Sovina.

Série Pozdravy záhrobí

Obálka audioknihy Pozdravy záhrobí