Obálka audioknihy Mozaika duše

Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2024

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ A KVALITNÍ VZTAHY PODLE ZNÁMÉHO TERAPEUTA

Chybí vám jasný a výstižný přehled toho nejdůležitějšího pro duševní zdraví? Chcete se udržovat psychicky vyrovnaní a navazovat zdravé vztahy, ale nevíte kde začít?

Vydejte se s psychologem a psychoterapeutem Tomášem Kvapilíkem na překvapivou cestu krajinou duše. Poznejte nevědomé stavební kameny vaší psychiky, které vás v životě mohou vést k nešťastným volbám. Odhalte svého vnitřního kritika, emoční vzorce, kořeny stresu a principy spokojených vztahů. Seznamte se s mechanismy úzkosti a deprese, které jsou zahalené mnoha mýty. Podpořte své sebevědomí, laskavost k sobě i návyky duševní hygieny.

Všechny uvedené zásady jsou podložené mnohaletou psychoterapeutickou prací, doplněné o ukázky z praxe i osobním příběhem autora. Neváhejte a poskládejte si s pomocí této specifické publikace mozaiku vlastní duše do zdravějšího tvaru.

TOMÁŠ KVAPILÍK
Narodil se v Brně, kde vystudoval gymnázium a pětiletý obor psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Absolvoval sedmiletý systematický výcvik v gestalt psychoterapii. Pracuje jako psycholog a psychoterapeut v soukromé praxi. Předtím působil jako terapeut v komunitě pro drogově závislé, poté jako psycholog v Intervenčním centru Spondea pro osoby ohrožené domácím násilím. Cílem jeho práce je pomoci klientům vrátit se do běžného života, najít stabilitu či vypořádat se s utrpením či traumaty. Žije v Praze.

Audiokniha Mozaika duše, autor Tomáš Kvapilík, čtou Viktor Dvořák, Martin Hruška, Monika Zoubková a Tomáš Kvapilík.