Obálka audioknihy Vzpomínky na něj

Interpret: Anna Fixová
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

CO MUSÍ KENNA UDĚLAT, ABY SE MOHLA OPĚT STÁT SOUČÁSTÍ ŽIVOTA SVÉ DCERY?

Kenna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Nyní se vrací do města, kde se vše zvrtlo, a doufá, že se znovu setká se svou čtyřletou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné obnovit. Dostat se k dceři je proto pro Kennu téměř nadlidský úkol. Všichni od ní drží malou Diem co nejdál. Jediný, kdo ji ještě úplně neodsoudil, je Ledger Ward, majitel místního baru. Kdyby ale vyšlo najevo, že k sobě mají tihle dva blízko, riskovali by ztrátu důvěry všech, na nichž jim záleží. Přesto se vztah mezi nimi vyvine v něco víc. Ale s tím, jak roste jejich láska, roste i riziko. Kenna musí najít způsob, jak odčinit chyby z minulosti, aby si mohla vybudovat novou, lepší budoucnost.

MLADÁ MATKA BOJUJE O MÍSTO V ŽIVOTĚ SVÉ DCERY. MÁ VŠAK VŮBEC ŠANCI?

„Mistrovské dílo plné emocí o ztrátě a naději, zármutku a odpuštění a o tom,
jak síla lásky dokáže léčit.“
– POPSUGAR

COLLEEN HOOVEROVÁ
Je autorkou několika bestsellerů ze seznamu žebříčku New York Times, včetně románu pro ženy Námi to končí a psychologického thrilleru Pravda, nebo lež. Tři roky po sobě vyhrála také cenu Goodreads Choice Award za nejlepší romanci – za knihy Confess, Námi to končí a Na obtíž. Román Confess se stal předlohou stejnojmenného sedmidílného seriálu. V roce 2015 spolu s rodinou založila knihkupectví Bookworm Box a v rámci měsíčního předplatné nabízí podepsané výtisky darované autory. Veškerý zisk je každý měsíc věnován různým charitativním organizacím na pomoc potřebným.

Colleen Hooverová: Vzpomínky na něj | Překlad Jana Jašová | Čte Anna Fixová, Marek Holý | Režie Alexandra Bauerová | Zvuk, střih a mastering Rostislav Koňařík | Hudba Miloš Homola | Natočeno ve studiu Mixing.Today | Grafiku podle knižní předlohy adaptoval Michal Holík | Produkce Petra Kinclová | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v lednu 2024

Nahrávka vznikla podle knihy
REMINDERS OF HIM Copyright © 2022 by Colleen Hoover | Translation © Jana Jašová, 2023 | Cover design by Caroline Johnson | All rights reserved | Vydala Euromedia Group, a. s. - v edici Ikar v roce 2023

Audiokniha Vzpomínky na něj, autorka Colleen Hooverová, čtou Anna Fixová a Marek Holý.