Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Kdoule

Délka: 3 h 27 min
Interpret: Vanda Hybnerová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 195 MB

Automobilová nehoda, při níž hlavní hrdinka Anna narazí do betonového odpadkového koše v majetku hlavního města Prahy, způsobí dvě věci. Uvědomí si, že žije tak pohodlně, až přestala vnímat detaily kolem sebe. A zjistí, že naprosto o nic v životě neusiluje. Před sebou vidí jenom dvě možnosti, buď to změní, nebo ne. A ona se znovu rozhodne skočit. Závěrečná část zábavné trilogie o jedné obyčejné holce, která nechtěla žít obyčejný život.

IVANA CHŘIBKOVÁ
Ivana Chřibková je spisovatelka a blogerka. Pracovala také jako redaktorka, dramaturgyně, šéfredaktorka nebo producentka. Žila v několika zemích a několik dalších jich procestovala. Mnoho z jejich životních zkušeností se odráží v jejich knihách.

VANDA HYBNEROVÁ
Vanda Hybnerová, dcera mima a divadelního pedagoga Borise Hybnera, se narodila v roce 1968 v Praze. Po studiu fotografie na grafické škole vystudovala herectví na pražské DAMU. Byla členkou Divadla Labyrint a hostovala například v Divadle na Vinohradech, v Národním divadle, v Činoherním klubu, v Divadle v Řeznické, v Divadle pod Palmovkou, ve Švandově divadle a v Divadle v Celetné. V současnosti ji můžete vidět v Divadle Komedie, kde nejčastěji spolupracuje s režisérem a uměleckým šéfem divadla Davidem Jařabem. Za roli Petry v inscenaci Fassbinderovy hry Hořké slzy Petry von Kantové byla v roce 2005 nominována na Cenu Alfréda Radoka v kategorii ženský herecký výkon. Rok před touto nominací získala cenu Thálie za ženský herecký výkon za roli Catherine v inscenaci Důkaz v divadle v Řeznické.

© Ivana Chřibková, 2020 © Bookmedia s. r. o.

Audiokniha Kdoule obsahuje závěrečnou část trilogie Ivany Chřibkové. Čte Vanda Hybnerová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma