Obálka audioknihy Nejkrásnější dárek

Interpret: Klára Suchá
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2020

DVANÁCT AUTORŮ. DVANÁCT PŘÍBĚHŮ.

Společným jmenovatelem dvanácti young adult povídek současných českých autorů je období vánočních svátků, během nichž se odehrávají. Vedle známých jmen české literatury pro mládež, jakými jsou Theo Addair, Anna Musilová nebo Kateřina Šardická, nabízí kniha i pár překvapivých debutů. S jejími hrdiny se vydáte po stopách vánočního zločinu, uváznete v kavárně během sněhové kalamity nebo podniknete odvážný́ pokus o záchranu kaprů. Jenže Vánoce nejsou jen obdobím klidu a pohody. Mnohdy jsou to svátky melancholie a smutku a naši hrdinové tak krom šťastných okamžiků prožijí i nejedno zklamání, bolest a ztrátu. Ale kdy jindy než o Vánocích lze doufat ve šťastné konce?

Audiokniha Nejkrásnější dárek obsahuje young adult povídky současných českých autorů. Čte Klára Suchá a Jiří Suchý z Tábora.