Obálka audioknihy Pirát jménem Šampaňský

Interpret: Otakar Sovina
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

Malý Jirka by si rád hrál s kamarády, ale žádné ještě nemá. A tak na sídliště, kde bydlí, přivolá pirátskou loď s kapitánem a mluvícím papouškem. Ta loď je podivuhodná, protože umí plout, i když kolem ní není moře. Díky tomu se Jirka spřátelí s dvěma kluky, společně nastoupí k pirátovi na loď a zažijí spoustu nečekaných a báječných dobrodružství.

Na velrybářské výpravě se setkají s tajuplnou příšerou ve sklepě a také si musí poradit se žraloky v obýváku. Moderní pohádkové příběhy o tom, že zázraky se dějí doslova na každém rohu – jen je třeba si jich všimnout.

PETRA ŠTARKOVÁ
Mgr. Petra Štarková (*1975 Jevíčko) je česká psycholožka, publicistka a spisovatelka – autorka odborných a populárně naučných článků, fejetonů, povídek – především z oblasti fantastiky a dětských knih. Nyní provozuje soukromou psychologickou praxi, žije v Brně.