Obálka audioknihy Strážce majáku

Vydavatel: Zákony Bohatství
Vydáno: 2022

Znáte své “PROČ?”

Osobnostně rozvojová audiokniha na motivy skutečných událostí je příběhem chlapce Mona, který jednoho dne přijde o rodinu. Díky tomu osud chlapce zavede k majáku na konci světa k osamělému dědečkovi. Ke strážci majáku. Začne se tak odehrávat nečekané dobrodružství, ve kterém stařec učí chlapce rozumět životu a ve kterém dítě učí starce být milujícím dědečkem. Výsledkem je vyprávění o hledání smyslu života, o setkání dvou odlišných světů, o mládí a stáří v nás. Příběh POSLÁNÍ, které rozhoduje nejenom o osudu čtenáře, ale také o přežití všech postav na ostrově. Poslechněte si strhující vyprávění a odhalte v hlubinách tajemna odpovědi i na otázky, které zůstávaly dosud skryty pod povrchem...

Osobnostně rozvojová novela od autora bestselleru vznikla na motivy skutečných událostí. Zavede posluchače ke vzdálenému majáku na konci světa!

TOMÁŠ LUKAVEC
Tomáš Lukavec, spisovatel s vášní pro marketing a samotu. Vytvořil během 3 let marketingovou vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Dnes vede svůj blog Zákony Bohatství s více jak 280 000 sledovateli.